Wreath, Wreath it up - Dried edition!

Wreath, Wreath it up - Dried edition!

$60.00
Unit price per

Learn how to make a dried wreath!

Some light snacks and drinks will be provided. 

10 spots per class, no transfer of dates please. 

We will make a similar wreath to this one!

6pm - 8 pm